Emirates, yolcularına Covid-19 testi yapmadan uçurmuyor

Genel

Emirates tüm yolculara Covid-19 testi yapıyor

Dubai merkezli havayolu Emirates, havayolu şirketleri için bir ilki gerçekleştirerek tüm yolcularına korona virüsü testi yapmaya başladı.

13

  • Bizse çalışanlara dahi test yapmayıp, 1 haftada 3 Kaptan kaybedelim. Yazıklar olsun.
  • Helal olsun, aklımdan geçendi. Bu şekilde olursa seyahate kısıtlama olmaz. Insan aklı olan varlıktır. Oturduğu yerden karar alıp kaos çıkarmayacak. Işte bu örnekte olduğu gibi üretken olacak. Çözüm en zor koşulda bile vardır, yeter ki bulun. Koronovirüsün aşısını bulmak araştırmacıların işı, hayatın sürekliliğini sağlamak siyasetin işidir.
  • Adamların 9 milyonluk ülkesinde yapılan test sayısı bizden %50 fazla,içerideki insanları test yapmayı bitirmişler birde giden yolculara test yapıyorlar.Burada bizim kaptanlar virüsten ölüyor.Rakibimiz olan hava yolu farkını ortaya koyuyor.Bizimkiler Emirates’e yetişebilmek için ne kadar mesafe almaları gerektiğini hesap etsinler.Arapların yaptığı teste güven olmaz diye takıntıları anlamış değilim.Havacılık özelinde bahsetmek gerekir ise dünyanın en güvenli 10 hava yollarından üçü Arap hava yolları şirketidir.
  • Kandan covid testi antikor testidir arkadaşlar. Seroloji de denir. Hastalığı geçirip gecirmediginin testidir anca iyilesenleri asemptomlari bulursun…
  • Bu araplar yine cahilliklerinle show yapmaya başlamışlar. Biri bunlara arap olduğunu söylesin. Gidip çöllde deve gezdirsinler
  • Arabın testine güven olur mu. Sağlam adama virüs bulaştırırlar yeminle. Siz siz olun arapla işiniz olmasın
  • Şu anda Türkiye’de hastaneye başvuran ateşli hastalara bile eğer Covidli biriyle temas etmediyse veya son 14 gün içinde yurtdışından gelmediyse test yapılmayıp evlerine gönderiliyorlar. Alın size Türkiye farkı!!! Bütün dünya virüs sorununu çözecek biz hala pik yaptı mı yapmadı mı onu tartışıyor olacağız, uzun süre diğer ülkeler sınırlarını Türk uçaklarına kapalı tutacaklar!
  • Bu araplara guven olmaz
  • alacaksin testleri 10 dolara. Hemen kontuarda 50 dolara satacaksin. Mecbur yaptıracaklar. Hem güvenli ucacaksin hem para kazanacaksınız. Yoksa 100bin TL CPT maaşları nasıl ödenir bu krizde
  • nerde kendi personeline bile test uygylayamayan THY .. nerde yolcularina bile test uygulayan Emirates.. degil rakip olmak ayni ligde bile degiliz (((

Dubai merkezli havayolu Emirates, havayolu şirketleri için bir ilki gerçekleştirerek tüm yolcularına korona virüsü testi yapmaya başladı.

Kan testleri, Dubai Sağlık Otoritesi (DHA) ile koordineli olarak gerçekleştiriliyor ve sonuçlar 10 dakika içinde elde ediliyor. 

Emirates Havayolları Genel Müdür Yardımcısı Adel Al Redha, yaptığı açıklamada gerek halk sağlığı taraması yapıldığını ve gerekse de sağlıklı bir seyahat imkanının sağladığını açıkladı.

Kaynak : AirportHaber.com